Piloty do zdalnego sterowania

Aktywne filtry

Pilot do sterowania oświetleniem

Sprzęt bezprzewodowy zapewnia obecnie kontrolę nad oświetleniem w całym domu. Urządzenia takie jak włącznik światła z pilotem są najczęściej wybierane przez entuzjastów nowoczesnych rozwiązań. Najczęściej spotykane są w przedsiębiorstwach stawiających na innowacje. Każdy pilot do sterowania oświetleniem oferuje wyższy poziom standardowej domowej automatyki. Urządzenie jest w stanie wprowadzić wiele udogodnień do codzienności. Dzięki temu każdy domownik może posiadać osobisty włącznik światła. Pilot w swojej budowie jest niewielki, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Może on obsłużyć maksymalnie trzy obwody świetlne, a do jego pracy wymagana jest jedynie bateria. Dawniej nikt nie przypuszczał, że chcąc uruchomić włącznik światła, pilot zrobi to za nas na odległość.

Włącznik światła – pilot służący do kontroli urządzenia

Ten przełącznik zdalnego dostępu działa na częstotliwości radiowej 433,92 MHz, a jego zasięg wynosi 25 metrów. Jest łatwy i szybki do programowania, a do zestawu dołączono instrukcję. Jego funkcjonowanie jest równie proste, zatem z obsługą pilota do sterowania światłem poradzi sobie każdy. Dzięki temu urządzenie jest dopasowane do wszystkich użytkowników. Nowoczesny włącznik światła jest sterowany przez pilot, lecz w razie zgubienia go można użyć aplikacji. Pozwala to na niezależność i niezwykłą wygodę użytkowania. Pilot do sterowania oświetleniem może znacząco zwiększyć funkcjonalność wnętrz oraz stanowić ułatwienie w codziennej pracy i domowych obowiązkach. Jest on również komfortowym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną mobilnością. Pilot do sterowania oświetleniem to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiajace łatwe i komfortowe włączanie i wyłączanie lamp.

Livolo – pilot do włącznika światła

Rośnie zainteresowanie inteligentnymi rozwiązaniami dla domu. Włącznik światła sterowany za pomocą pilota pozwoli na swobodną regulację urządzeń za pomocą zdalnych kontrolerów, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Przykładem tego jest pilot do sterowania oświetleniem. Ma niewielkie wymiary i minimalistyczny design, więc będzie idealnie pasować do różnego typu wnętrz. W ofercie Livolo pilot występuje w kilku wariantach, m.in. klasycznej z przyciskami oraz bardziej nowoczesnej, z dotykowymi włącznikami. To praktyczny gadżet dla każdego. Jest bardzo trwałym narzędziem, podobnie jak wszystkie produkty marki Livolo. Pilot jest bezprzewodowy, zasilany na baterie. Dzięki temu można zabrać go ze sobą w każde miejsce w domu. Zachęcamy każdego, kto planuje zakup pilota do sterowania oświetleniem do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów. Chcesz wpłynąć na komfort swojego życia? Szeroka oferta pozwoli dopasować model włącznika światła z pilotem do aktualnych potrzeb potencjalnego klienta.