Włączniki dotykowe Livolo sterowane pilotem!

W: Blog LIVOLO Na:

Włączniki dotykowe Livolo z możliwością zdalnego sterowania za pomocą pilota Livolo - Jak to działa? 

Seria włączników dotykowych na pilota powstała, aby obsługa oświetlenia w twoim domu czy mieszkaniu była jeszcze prostsza! Producent przygotował dwa rodzaje pilotów, tak aby każdy mógł dopasować jego wybór do swojego zapotrzebowania. Oba piloty Livolo pozwalają na sterowanie światłem do 25 metrów, różnica pomiędzy nimi polega na wielkości samego urządzenia oraz ilości obsługujących obwodów świetlnych.

Pilot Livolo VL-RMT-04 

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do karty katalogowej.

Pilot Livolo VL-RMT-04 do zdalnego sterowania światłem

Większy pilot jest w stanie obsłużyć, aż 27 obwodów świetlnych! Świetnie nada się przy zastosowaniu włączników dotykowych na pilota w całym mieszkaniu. Oprócz klasycznej funkcji włącz/wyłącz, pilot pozwala na zaprogramowanie scen świetlnych, dzięki którym możemy włączyć lub wyłączyć kilka źródeł światła, a wszystko to jednym przyciskiem.

Pilot Livolo VL-RMT-02 

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do karty katalogowej.

Pilot Livolo VL-RMT-02 do sterowania światłem

Mniejszy pilot, pozwala na sterowanie 3 obwodami świetlnymi lub 1 ściemniaczem. Ten pilot świetnie sprawdzi się przy obsłudze jednego pokoju, np. sypialni

Do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie, w którym znajduje się pilot Livolo, dołączamy instrukcję programowania, krok po kroku.